Kernspan

Navorsingsdirekteur​

Prof Lynnette Fourie
Researcher/Lecturer (Communication Studies)
 

Administratiewe/Ondersteuningspersoneel

 
Algemene navrae
Ms Simone Roos 
Senior Administratiewe Assistent
Simone.Roos@nwu.ac.za 
 
Navrae vir nagraadse studente (aansoeke en studente-ondersteuning)​
Ms Louise Snyman 
Administratiewe Assistent
Louise.Snyman@nwu.ac.za 
 
Nagraadse administrasie
 Administratiewe Assistent
 
Kgomotso Bosilong
Research Support Co-ordinator
 

Navorsers/akademiese personeel

 
Prof Gerrit van der Waldt
Research Professor (Public Administration)
Gerrit.Vanderwaldt@nwu.ac.za


Prof André Duvenhage 
Research Professor (Political Studies)
Andre.Duvenhage@nwu.ac.za

Dr Barend Prinsloo 
Senior Lecturer (Security Studies)
Barend.Prinsloo@nwu.ac.za

Mrs Farzanah Loonate 
Jnr Lecturer (English & Academic writing skills)
Farzanah.Loonate@nwu.ac.za