Personeel

  Dr Martin Puttkammer

  Sentrum Hoof
  +27 18 299 1512
  martin.puttkammer@nwu.ac.za
  Frans du Toit (E9), Kamer 106E, Potchefstroomkampus,

  Mnr Jason Neumann

  Sentrum Bestuurder
  +27 18 299 1022
  jason.neumann@nwu.ac.za
  Frans du Toit (E9), Kamer 130, Potchefstroomkampus,

  Prof Gerhard van Huyssteen

  Professor
  +27 82 562 4814
  gerhard.vanhuysteen@nwu.ac.za
  Potchefstroomkampus,

  Prof Daan Wissing

  Senior Navorser
  +27 18 299 1500
  daan.wissing@nwu.ac.za
  Frans du Toit (E9), Kamer 125, Potchefstroomkampus,

  Dr Tanja Gaustad

  Bestuurder: Hulpbronontwikkeling | Senior Rekenaarlinguis
  +27 18 299 1020
  tanja.gaustad@nwu.ac.za
  Frans du Toit (E9), Kamer 128, Potchefstroomkampus, Potchefstroom

  Mev Annuschka Snyman

  Kommunikasiekundige
  +27 18 299 1513
  annuschka.snyman@nwu.ac.za
  Frans du Toit (E9), Kamer 129, Potchefstroomkampus,

  Mev Charlene Schoeman

  Hoof Finansiële Beampte
  +27 18 299 1509
  charlene.schoeman@nwu.ac.za
  Frans du Toit (E9), Kamer 106, Potchefstroomkampus,

  Me Cindy McKellar

  Senior Rekenaarlinguis
  +27 18 299 1513
  cindy.mckellar@nwu.ac.za
  Frans du Toit (E9), Kamer 131 , Potchefstroomkampus, Potchefstroom

  Mnr Jacques van Heerden

  Projekbestuurder
  +27 18 299 1599
  jacques.vanheerden@nwu.ac.za
  Frans du Toit (E9), Kamer 106D, Potchefstroomkampus,

  Me Sunny Gent

  Projekbestuurder
  +27 18 299 4215
  sunny.gent@nwu.ac.za
  Frans du Toit (E9), Kamer 132, Potchefstroomkampus,

  Mr Rico Koen

  Senior Programeerder
  +27 18 299 1513
  frederik.koen@nwu.ac.za
  Frans du Toit (E9), Room 129, Potchefstroom Campus, Potchefstroom

  Me Khumo Tshenkeng

  Administratiewe Assistent
  +27 18 299 1018
  khumo.tshenkeng@nwu.ac.za
  Frans du Toit (E9), Kamer 106A, Potchefstroomkampus,

  Mnr Albertus Krüger

  Junior-programmeerder
  +27 18 299 1015
  albertus.kruger@nwu.ac.za
  Frans du Toit (E9), Kamer 134, Potchefstroomkampus,

  Mr. Jaco du Toit

  Computational Linguist
  +27 18 299 ****
  jaco.dutoit@nwu.ac.za
  Frans du Toit (E9), Room 131, Potchefstroom Campus, Potchefstroom

  Dr Roald Eiselen

  Senior Specialist - Computational Linguistics
  roald.eiselen@nwu.ac.za
  Frans du Toit (E9), Room 131, Potchefstroom Campus, Potchefstroom