Setswana - personeel

  Me Ansu Berg

  Lektrise in Setswana (Derdetaal)
  +27 18 299 1540
  ansu.berg@nwu.ac.za
  Gebou E9 - G20, Potchefstroom
BA; BA Hons; MA (PU vir CHO)
  Morfologie en Sintaksis van Setswana

  Dr Eileen Pooe

  Senior Dosent
  +27 18 389 2347
  Eileen.pooe@nwu.ac.za
  Base building,B161, Mafikeng
MA
  Literatuur, Vertaling en Tolking

  Dr Kgomotso Theledi

  Dosent
  +27 18 389 2229
  Kgomotso.theledi@nwu.ac.za
  ADC Block B, office no.159, Mafikeng
PTD, B.A(Hons), MA en PhD
  Onderrig Setswana, vertaal en transkribeer in Setswana

  Me Molly Phakedi

  Lektrise in Setswana
  +27 18 299 1562
  molly.phakedi@nwu.ac.za
  Gebou E9 - G22, Potchefstroom
BA; BA (Ed) (UNIBO); BA Hons (PU vir CHO)
  Setswana as Moedertaal

  Mnr Oageng Tsheole

  Junior Lektor
  +27 18 389 2196
  Oageng.Tsheole@nwu.ac.za
  ADC-gebou, Kamer B141, Mafikeng
BA Honneurs in Tolking en Vertaling
  Letterkunde, Vertaling en Tolking

  Prof Rigardt Pretorius

  Vakhoof: Professor in Setswana (Derdetaal)
  +27 18 299 1510
  rigardt.pretorius@nwu.ac.za
  Gebou E9 - G18, Potchefstroom
BA; BA Hons; MA; PhD (PU vir CHO)
   Morfologie en morfo-sintaksis van Setswana